מיליארד טועים: הדרך הנכונה להשיג עוקבים לאינסטגרם ב-2021

שנת 2021 כבר כאן, ונגיף הקורונה שמסרב להיפרד מאתנו ממשיך להכתיב מחדש את כללי המשחק בשיווק ובמרקטינג בכל יום מחדש. עכשיו זה כבר ברור שמי שלא דואג לנוכחות שלו בסושיאל, די וויתר מראש על הפוטנציאל לגדילה משמעותית ולהגעה לקהלים חדשים. ואם כבר סושיאל – חשוב לוודא שלעמוד שלכם יש המון עוקבים

הדרך הנכונה להשיג עוקבים לאינסטגרם
הדרך הנכונה להשיג עוקבים לאינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם ב-2021: בהחלט לא מה שחשבתם

2021 רק התחילה, ועם תחילתה נכנסנו צעד אחד עמוק יותר לעידן המדיה החברתית, שבו 3.5 מיליארד אנשים משתמשים ברשתות החברתיות ברחבי העולם מדי יום. לאורך השנים, אינסטגרם ביססה לעצמה מעמד של לא רק פלטפורמה חברתית מהפופולריות ביותר לתקשר ולדבר עם חברים וקרובים, אלא גם לפלטפורמה המושלמת לקידום עסקים\עמודים אישיים. בסוף גם אני נכנעתי, ונסחפתי עם הייפ שאינטסגרם ייצרה, טהחלטתי לנסות את מזלי ולפתוח עמוד אינסטגרם משלי, במחשבה שאולי גם אני אוכל להיות משפיען-אינסטוש. מהר מאוד הבנתי שזה לא עסק פשוט, ושקשה מאוד להשיג עוקבים. למזלי, חבר המליץ ​​לי על כמה אתרים שבהם אוכל לקנות עוקבים. בתחילה הייתי זהיר, לתת את פרטי האשראי שלי לאתרים שאני לא מכיר והכל, אבל בסוף המהלך הזה לגמרי שינה את חיי האינסטגרם שלי.

קניית עוקבים לאינסטגרם ב-2021
קניית עוקבים לאינסטגרם ב-2021

מחפשים תשובה: התשובה של מומחי הדיגיטל שלנו לשאלה הכי בוערת על הסטורי של אינסטגרם

כל המכורים לאינסטגרם יגידו שאחד הפיצ'רים הכי ממכרים בה הוא כמובן הסטורי, ומה הפלא שמיליוני אנשים, כולל עסקים ומותגים שונים מעלים סטורי חדשים מדי יום. מה שהופך את הסטורי לכה ממכר ומגניב הוא העובדה שהוא נשאר איתנו למשך 24 שעות בלבד, ולאחר מכן הוא נעלם כלא היה. כשמסתכלים על עמודי אינסטגרם, הסטורי מופיעים בשורה נפרדת מהתמונות והסרטונים הרגילים שאנחנו מעלים. וכמובן, חוק ברזל לגבי סטורי באינסטגרם; ככל שהוא יהיה יצירתי יותר, כך הוא יהיה מרתק יותר. אם אתם רוצים להגדיל את המעורבות עם הפרופיל שלכם, קנו עוקבים לאינסטגרם ולראות תוצאות מיידיות.

השאלה הכי בוערת על הסטורי של אינסטגרם
השאלה הכי בוערת על הסטורי של אינסטגרם

הכי דוגרי שיש: האם אינסטגרם מקשיבה לשיחות שלנו?!

לרשת החברתית יתרונות רבים, זה ברור. אבל לצידם יש גם דילמה מרכזית אחת בנוגע אליהן; האם הן מרגלות אחרינו ואוספות עלינו נתונים. לאחרונה, אפילו התחילו להעלות השערות שאפליקציות גם מאזינות לשיחות שלנו. אם גם אתם תהיתם לא אחת אם האפליקציה אוספת נתונים עלייך גם בזמן שאתה לא ממש גולש בפיד. כתבה זו מוקדשת לעניין הזה, ומבררת האם הוא ספקולציה או אמת לאמיתה.

האם אינסטגרם מקשיבה לשיחות שלנו?
האם אינסטגרם מקשיבה לשיחות שלנו?

מה חסר לסטורי שלכם כדי שיהיה גדול מהחיים?

אם אתם מרגישים שכבר חרשתם את הסטורי של אינסטגרם, ואתם מחפשים לתת לו אדג' חדש, להעניק לו ייחודיות מחודשת שתעזור לכם להתבלט באינסטגרם, כתבה זו היא בול בשבילכם. כמות אדירה של משתמשים מעלים וצופים בסטורי מדי יום. סטורי הוא פיצ'ר מעולה ליצור אינטרקציה עם קהל היעד שלכם כדי להכיר אותו כמה שיותר לעומק! איך תוכלו לעשות את זה, אתם תוהים?

מה חסר לסטורי שלכם?
מה חסר לסטורי שלכם?

סינון לייקים באינסטגרם לפי מגדר – יש חיה כזו?!

אינסטגרם היא מהאפליקציות המובילות בעולם, פופולרית בקבוצות גיל רבות ומגוונות. אינסטגרם התחבבה במיוחד על יוצרי תוכן ומותגים שונים, שאוהבים את האפליקציה בזכות האופן, הפיצ'רים והדרכים השונות שבהם היא מאפשרת להם להציג את התוכן שלהם בצורה אסתטית ומושכת את העין. מה שמשך אחרים לאינסטגרם הוא היכולת לשתף את כולם במה שקורה להם בחיים, מכל מקום ובכל זמן.

סינון לייקים באינסטגרם לפי מגדר
סינון לייקים באינסטגרם לפי מגדר

ככה עושים את זה: איך לעשות שידור לייב מוצלח באינסטגרם

אינסטגרם לייב הוא אחד הכלים הטובים ביותר לשפר את המעורבות של הקהל שלכם עם התכנים שאתם מעלים. הפיצ'ר הזה מאפשר לנו לתקשר עם הקהל שלנו בזמן אמת ובעל פוטנציאל אדיר להגדיל את מספר העוקבים שלנו. כמובן, זו לא הסיבה היחידה שהופכת את הפיצ'ר הזה לכה הכרחי. ככוכבי אינסטגרם או משפיענים (גם אם בתחילת הדרך), מעצם השידור הלייב שאתם עורכים, אתם מעבירים לעוקבים שלכם מסר חד וברור; גם אתם 'בשר ודם', אפשר לנהל שיחה 'בגובה העיניים' ממש כמו עם חבר או חברה. דבר אחד שיש לוודא לפני שאתם עולים ללייב הראשון שלכם, וכדי ליהנות מכל הטוב שהפיצ'ר הזה יכול להציע, הוא לדעת אילו שאלות לשאול שם. וזו בדיוק המטרה של הכתבה הזו.

איך לעשות שידור לייב מוצלח באינסטגרם
איך לעשות שידור לייב מוצלח באינסטגרם

לסטורי שלכם אין מספיק צפיות? עכשיו תוכלו לדעת למה

אינסטגרם היא פלטפורמת מפתח לשיווק והשפעה ברשתות החברתיות. כמובן, בדומה לכל דבר בחיים, אם לומדים אותה על בוריה ניתן באמת לנצל אותה עד תום וליהנות מכל הטוב שיש לה להציע. כאמור, מאחורי כל ענקית רשת חברתית עומד אלגוריתם משומן ומתוכנן היטב שמניע את התכנים שאנו רואים. לכן, חשוב במיוחד ללמוד מה עומד מאחורי אחד הפיצ'רים הפופולריים ביותר באפליקציה; הסטורי של אינסטגרם, ואיך הצפיות בו מתועודות.

למה לסטורי שלכם אין מספיק צפיות?
למה לסטורי שלכם אין מספיק צפיות?
אנא המתן